Buhari otomotiv

HAKKIMIZDA

Tekirdağ ilinde ilk yatırımımız 1998 yılında Çorlu’ da Renault Yetkili Satıcısı Buhari Otomotivi devir alarak başladı. Akabinde Çerkezköy satış noktasını açtık, Çorluda 5600m2 kapalı alana sahip yeni Renault plazamızı 2003 yılında faaliyete soktuk. 2050m2’ lik Tekirdağ merkez plazamızı 2005 yılında faaliyete geçirilerek otomotiv alanında yatırımlarımızı tamamlamış olduk. Halen bu üç noktada Renault ve Dacıa Yetkili servisi olarak, 105 kişilik konusunda deneyimli satış, satış destek, yedek parça, mekanik servis, boya kaporta onarım, ikinci el, rent a car çalışanlarımızla, müşteri portföyümüzün ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamayı ilke edindik. Bu amaçla bayilerimiz 2004 yılında çalışmalarına başlayıp 2005 yılında Renault Yetkili servisler içinde ilk ISO belgesini alan yetkili servis özelliğini taşımaktadır.

Otomotiv yatırımları dışında, otomotiv sektörünü destekleyici iş kollarında da uzmanlaştığımızı belirtmek isterim. Özellikle Sigortacılık alanında AXA, Anadolu Sigorata, AK Sigorta ve son olarak Ethica Sigorta acenteliğiyle müşterilerimize Tekirdağ Buhari Plaza, Çorlu Buhari Plaza, Çorlu Merkez Şube ve Çerkezköy satış noktasında konusunda deneyimli personelimizle en uygun seçeneği sunmamız yanında, iki ayrı plazamızın hasar departmanın sigorta şirketlerinin tamamına yakınıyla anlaşmalı olması nedeni ile müşterilerimiz yerinde ve zamanında desteği, kısa sürede onarım hizmetini almaktadır.

Bunların dışında Tekirdağ ve İstanbul’ da Shell akaryakıt istasyonlarımuz mevcuttur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Otomotiv sektöründe kalite konusunda lider olmak,müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm çalışmalarımızla hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek,kalite yönetim sistemini sürekli denetlemek ve iyileştirmek.Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşmek.

VİZYONUMUZ

Bölgemizi Renault markasının en yüksek pazar payı olan bölgesi haline getirmek,tüm Renault bayileri arasında en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesine çıkmak.

MİSYONUMUZ

Renault markası olarak bölgenin en çok satan otomobil markası olma başarımızı devamlı kılmak.